Žali virtuvės baldai

Žalios spalvos virtuvės

Žalios spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos gamintos žalios spalvos virtuvės. Šie žalios spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje žalios spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros žalios spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Žalios spalvos virtuvės baldai

1) L formos virtuvės baldai 2) blizgiu paviršiumi 3) 7 atverčiamos durelės (3 iš jų su stiklais ir aliuminiais rėmeliais, 1 iš jų įmontuojamos indaplovės), 7 stalčiai, 3 kargo krepšiai 4) įmontuojama orkaitė, kaitlentė, indaplovė 5) virtuvės šoninės spintelės šonas iš stalviršio