Žali ir rudi virtuvės baldai

Rudos ir žalios spalvos virtuvės

Žalios ir rudos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos žalios ir rudos spalvos virtuvės. Šie žalios ir rudos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje žalios ir rudos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros žalios ir rudos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Žalios ir rudos spalvos virtuvė su aukšta komoda

1)  L formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) virtuvės baldai su aukšta 6 stalčių komoda 4) 6 varstomos durelės (iš jų 2 įmontuoto šaldytuvo durelės), 7 atverčiamos durelės (stiklinės su aliuminio rėmeliu durelės) ir 16 stalčių (6 iš jų komodos stalčiai) bei 1 kargo krepšys 5) įmontuojama orkaitė pakelta aukščiau, įmontuojama kaitlentė, šaldytuvas, gartraukis 6) akmens masės kampinė plautuvė

Žalios ir rudos spalvos virtuvės baldai su aukšta komoda

1)  L formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) virtuvės baldai su aukšta 6 stalčių komoda 4) 5 varstomos durelės (iš jų 2 įmontuotos šaldytuvo durelės), 6 atverčiamos durelės (stiklinės su aliuminio rėmeliu durelės) ir 16 stalčių (6 iš jų komodos stalčiai) bei 1 kargo krepšys 5) virtuvės baldai su įmontuojama buitine technika: įmontuojama orkaitė pakelta aukščiau, įmontuojama kaitlentė, įmontuojamas šaldytuvas, gartraukis 6) akmens masės kampinė plautuvė