Žali ir geltoni virtuvės baldai

Geltonos ir žalios spalvos virtuvės

Žalios ir geltonos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos žalios ir geltonos spalvos virtuvės. Šie žalios ir geltonos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje žalios ir geltonos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros žalios ir geltonos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Žalios ir geltonos spalvos virtuvės baldai su indauja

1)  U formos virtuvės baldai. 2) matiniu paviršiumi 3) su indauja 4) 6 varstomos (iš jų 2 įstiklintos), 3 atverčiamos durelės ir 11 stalčių bei 1 kargo krepšys 5) įmontuojama orkaitė, kaitlentė 6) akmens masės apvali plautuvė