Tamsiai rudi ir kreminiai virtuvės baldai

Kreminės ir tamsiai rudos spalvos virtuvės

Tamsiai rudos ir kreminės spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos tamsiai rudos ir kreminės spalvos virtuvės. Šie tamsiai rudos ir kreminės spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje tamsiai rudos ir kreminės spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros tamsiai rudos ir kreminės spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Tamsiai rudos ir kreminės spalvos virtuvės baldai

1)  L formos virtuvės baldai. 2) matiniu paviršiumi 3) su virtuvės spinta 4) 10 varstomų durelių (1 iš jų kampinės durelės), 1 atverčiamos stiklinės durelės su aliuminio rėmeliais, 7 stalčiai bei 1 kargo krepšys

Tamsiai rudos ir kremo spalvos virtuvės baldai mažai virtuvei

1)  I formos virtuvės baldai. 2) matiniu paviršiumi 3) apvali akmens masės plautuvė 4) 4 varstomos durelės (2 iš jų įstiklintos), 3 stalčiai bei 1 kargo krepšys 5) virtuvės baldai mažai virtuvei