Tamsiai rudi ir juodi virtuvės baldai

Juodos ir tamsiai rudos spalvos virtuvės

Tamsiai rudos ir juodos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos tamsiai rudos ir juodos spalvos virtuvės. Šie tamsiai rudos ir juodos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje tamsiai rudos ir juodos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros tamsiai rudos ir juodos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Tamsiai rudos ir juodos spalvos virtuvės baldai U formos su baro stalu

1)  U formos virtuvės baldai 2) matiniu ir blizgiu (blizgumo suteikia stikliniai durelių fasadai) paviršiumi 3) virtuvės baldai su baro stalu 4) 6 varstomos durelės, 4 atverčiamos durelės (durelės blizgiais paviršiais) ir 9 stalčių bei atviros lentynos su veidrodžiais už jų 5) įmontuojama orkaitė, kaitlentė 6) akmens masės plautuvė 7) aliuminio spalvos plintusas 8) virtuvės baldai ilgomis įleidžiamomis rankenėlėmis