Tamsiai rudi ir balti virtuvės baldai

Baltos ir tamsiai rudos spalvos virtuvės

Tamsiai rudos ir baltos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos tamsiai rudos ir baltos spalvos virtuvės. Šie tamsiai rudos ir baltos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje tamsiai rudos ir baltos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros tamsiai rudos ir baltos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Tamsiai rudos ir baltos spalvos virtuvės baldai su mini baro stalu ir įmontuojama buitine technika

1) L formos virtuvės baldai 2) matiniu ir blizgiu paviršiumi (blizgiu paviršiumi viršutinės spintelės) 3) virtuvės baldai su spinta, kurioje įmontuojamas šaldytuvas 4) 8 varstomos durelės (2 iš jų įmontuojamo šaldytuvo), 5 atverčiamos blizgiu paviršiumi durelės, 6 stalčiai, 1 kargo krepšys 5) virtuvės baldai su įmontuojama buitine technika (įmontuojamas šaldytuvas, gartraukis, įmontuojama orkaitė, kaitlentė) 6)  virtuvės baldai su mini baro staliuku kavai 7) stalčiai blum bėgeliais, atverčiamos durelės blum pakelėjais