Šviesiai rudi, kreminiai ir juodi virtuvės baldai

Juodos, šviesiai rudos ir kreminės spalvos virtuvės

Šviesiai rudos, kreminės ir juodos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos šviesiai rudos, kreminės ir juodos spalvos virtuvės. Šie šviesiai rudos, kreminės ir juodos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje šviesiai rudos, kreminės ir juodos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros šviesiai rudos, kreminės ir juodos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Trispalviai virtuvės baldai 

1)  L formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) virtuvės baldai iki lubų 4) 2 varstomos durelės, 2 atverčiamos durelės (vienos iš jų dvigubos durelės, durelės blum mechanizmais ) ir 4 stalčių (stalčiai blum bėgeliais) bei atviros lentynos pakabinamos spintelės kampuose 5) įmontuojama orkaitė 6) akmens masės plautuvė 7) natūralaus medžio stalviršis