Šviesiai rudi ir balti virtuvės baldai

Baltos ir šviesiai rudos spalvos virtuvės

Šviesiai rudos ir baltos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos šviesiai rudos ir baltos spalvos virtuvės. Šie šviesiai rudos ir baltos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje šviesiai rudos ir baltos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros šviesiai rudos ir baltos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Šviesiai rudos ir baltos spalvos virtuvės baldai

1)  I formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) virtuvės baldai iki lubų 4) 6 varstomų durelių, 3 atverčiamų durelių (1 iš jų įmontuojamos indaplovės), 4 stalčiai 5) apsauga tarp plautuvės ir šaldytuvo 6) apvali akmens masės plautuvė 7) įmontuojama indaplovė, orkaitė, kaitlėntė ir įmontuojamas gartraukis