Rusvi ir kreminiai virtuvės baldai

Kreminės ir rusvos spalvos virtuvės

Rusvos ir kreminės spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos rusvos ir kreminės spalvos virtuvės. Šie rusvos ir kreminės spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje rusvos ir kreminės spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros rusvos ir kreminės spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Rusvos ir kreminės spalvos virtuvės baldai prie dvejų priešpriešinių sienų

1)  II formos virtuvės baldai. 2) matiniu paviršiumi 3) 7 varstomos, 4 atverčiamos durelės (iš jų 2 įstiklintos) ir 12 stalčių 5) įmontuojama orkaitė, kaitlentė ir gartraukis 6) akmens masės pailga plautuvė

Rusvos ir kreminės spalvos virtuvės baldai su spinta

1)  L formos virtuvės baldai. 2) matiniu paviršiumi 3) su spinta 4) 9 varstomos (iš jų 1 įstiklintos), 4 stalčių bei 1 rankšluostinė 5) įmontuojama orkaitė, kaitlentė 6) akmens masės apvali plautuvė 7) atviros lentynos prieskoniams prie gartraukio