Rudi ir žali virtuvės baldai

Žalios ir rudos spalvos virtuvės

Rudos ir žalios spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos rudos ir žalios spalvos virtuvės. Šie rudos ir žalios spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje rudos ir žalios spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros rudos ir žalios spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Rudos ir žalios spalvos virtuvės baldai su aukšta komoda

1)  L formos virtuvės baldai. 2) matiniu paviršiumi 3) su aukšta 6 stalčių komoda 4) 5 varstomos durelės (iš jų 2 įmontuoto šaldytuvo durelės), 6 atverčiamos durelės (stiklinės su aliuminio rėmeliu durelės) ir 16 stalčių (6 iš jų komodos stalčiai) bei 1 kargo krepšys 5) įmontuojama orkaitė pakelta aukščiau, įmontuojama kaitlentė ir šaldytuvas 6) akmens masės kampinė plautuvė

Rudos ir žalios spalvos virtuvė su aukšta komoda

1)  L formos virtuvės baldai. 2) matiniu paviršiumi 3) su aukšta 6 stalčių komoda 4) 6 varstomos durelės (iš jų 2 įmontuoto šaldytuvo durelės), 7 atverčiamos durelės (stiklinės su aliuminio rėmeliu durelės) ir 16 stalčių (6 iš jų komodos stalčiai) bei 1 kargo krepšys 5) įmontuojama orkaitė pakelta aukščiau, įmontuojama kaitlentė, šaldytuvas, gartraukis 6) akmens masės kampinė plautuvė