Raudoni ir oranžiniai virtuvės baldai

Raudonos ir oranžinės spalvos virtuvės

Oranžinės ir raudonos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos oranžinės ir raudonos spalvos virtuvės. Šie oranžinės ir raudonos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje oranžinės ir raudonos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros oranžinės ir raudonos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Raudoni ir oranžiniai virtuvės baldai su išskleidžiamu stalu mažai virtuvei

1)  II formos virtuvės baldai. 2) matiniu paviršiumi 3) su išskleidžiamu stalu 4) 10 varstomų (3 aliuminiais rėmais su stiklais), 1 atverčiamos (su blum pakelėju) durelės, 1 kargo krepšys ir 3 stalčiai (blum bėgeliais) 5) akmens masės plautuvė

Raudonos ir oranžinės spalvos virtuvės baldai atviromis kampinėmis lentynomis

1)  I formos virtuvės baldai. 2) matiniu paviršiumi 3) kampinėmis atviromis lentynomis 4) 4 varstomos, 5 atverčiamos durelės ir 6 stalčiai 5) įmontuojama orkaitė, kaitlentė ir gartraukis