Pilki virtuvės baldai

Pilkos spalvos virtuvės

Pilkos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos gamintos pilkos spalvos virtuvės. Šie pilkos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje pilkos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros pilkos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Pilki virtuvės baldai su virtuvės spinta ir virtuvės stalu su lentyna vynui

1)  I formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) vyno butelių lentyna prie stalo 4) 6 varstomos durelės (2 iš jų įmontuojamo šaldytuvo), 3 atverčiamos durelės (2 iš jų dvigubos atverčiamos durelės ir dar viena jų dalis įstiklinta) ir 9 stalčiai (3 iš jų virtuvės stale su lentyna), 1 kargo krepšys 5) atverčiamos durelės su blum pakalėjais, stalčiai su blum bėgeliais 6) akmens masės apvali plautuvė 7) virtuvės baldai su įmontuojama buitine technika (įmontuojama orkaitė pakelta aukščiau, įmontuojama kaitlentė, įmontuojamas šaldytuvas, gartraukis 8) virtuvės stalas su lentyna vynui ir stalčiais

Pilki virtuvės baldai matiniu paviršiumi

1)  L formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) 7 varstomos durelės, 3 atverčiamos durelės (su stiklais ir aliuminiais rėmeliais) ir 6 stalčiai 4) atverčiamos durelės su blum pakalėjais, stalčiai su blum bėgeliais 5) akmens masės pailga apvali plautuvė 6) įmontuojamas  gartraukis