Pilki ir balti virtuvės baldai

Baltos ir pilkos spalvos virtuvės

Pilkos ir baltos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos pilkos ir baltos spalvos virtuvės. Šie pilkos ir baltos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje pilkos ir baltos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros pilkos ir baltos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Pilki ir balti virtuvės baldai

1)  I formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) įmontuojama orkaitė ir įmontuojama kaitlentė 4) 8 varstomos durelės, 2 atverčiamos durelės aliuminiais rėmais su stiklais ir 7 stalčiai 5) akmens masės plautuvė 6) virtuvės baldai su LED apšvietimu