Oranžiniai virtuvės baldai

Oranžinės spalvos virtuvės

Oranžinės spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos gamintos oranžinės spalvos virtuvės. Šie oranžinės spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje oranžinės spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros oranžinės spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Oranžinės spalvos virtuvės baldai su mini baro staliuku

1)  I formos virtuvės baldai. 2) matiniu paviršiumi 3) kampinėmis atviromis lentynomis 4) 5 varstomos, 3 atverčiamos durelės (2 durelės su aliuminio remėliu ir stiklu) ir 9 stalčiai 5) įmontuojama orkaitė, kaitlentė 6) akmens masės apvali plautuvė