Oranžiniai ir raudoni virtuvės baldai

Oranžinės ir raudonos spalvos virtuvės

Raudonos ir oranžinės spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos raudonos ir oranžinės spalvos virtuvės. Šie raudonos ir oranžinės spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje raudonos ir oranžinės spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros raudonos ir oranžinės spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Oranžinės ir raudonos spalvos virtuvės baldai atviromis kampinėmis lentynomis

1)  I formos virtuvės baldai. 2) matiniu paviršiumi 3) kampinėmis atviromis lentynomis 4) 4 varstomos, 5 atverčiamos durelės ir 6 stalčiai 5) įmontuojama orkaitė, kaitlentė ir gartraukis

Oranžiniai ir raudoni virtuvės baldai su išskleidžiamu stalu mažai virtuvei

1)  II formos virtuvės baldai. 2) matiniu paviršiumi 3) su išskleidžiamu stalu 4) 10 varstomų (3 aliuminiais rėmais su stiklais), 1 atverčiamos (su blum pakelėju) durelės, 1 kargo krepšys ir 3 stalčiai (blum bėgeliais) 5) su akmens masės plautuve