Kremo ir bordo virtuvės baldai

Kreminės ir bordinės spalvos virtuvės

Bordinės ir kreminės spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos bordinės ir kreminės spalvos virtuvės. Šie bordinės ir kreminės spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje kreminės ir bordinės spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros kreminės ir bordinės spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Kremo ir bordo spalvos virtuvės baldai su mini baro staliuku

1)  L formos virtuvės baldai. 2) blizgiu paviršiumi 3) su virtuvės spinta 4) 2 varstomos, 3 atverčiamos durelės (su Blum pakėlimo mechanizmais) ir 10 stalčių bei 1 kargo krepšys 5) įmontuojama orkaitė, kaitlentė 6) akmens masės pailga plautuvė