Kreminiai virtuvės baldai

Kreminės spalvos virtuvės

Kreminės spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos gamintos kreminės spalvos virtuvės. Šie kreminės spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje kreminės spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros kreminės spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Kreminės spalvos U formos virtuvės baldai

1) U formos virtuvės baldai 2) blizgiu paviršiumi 3) 11 varstomų durelių (3 iš jų įstiklintos su aliuminiais rėmeliais), 7 atverčiamos durelės (6 iš jų įstiklintos su aliuminiais rėmeliais)  3 stalčiai, 1 kargo krepšys 4) stalčiai blum bėgeliais 5) kampinė akmens masės plautuvė

Kreminės spalvos virtuvės baldai su piešiniais durelėse ir indauja

1) L formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) 2 varstomų durelių, 4 atverčiamos durelės (1 iš jų įmontuojamos indaplovės 3 iš jų įstiklintos piešinėliais su aliuminiais rėmeliais), 9 stalčiai, 2 kargo krepšys 4) stalčiai blum bėgeliais 5) didelė plautuvė 6) įmontuojama indaplovė, įmontuojama orkaitė, kaitlentė ir įmontuojama mikrobangė 7) metalo spalvos plintusas  8) įleidžiamos per visa ilgį rankenėlės 9) indauja 2 stiklinėmis durėlėmis ir 3 stiklinėmis lentynomis 10) trys atverčiamos durėlės su piešinėliais (piešinėlis gali būti ir Jūsų nuotrauka ar Jums patinkantis paveikslėlis)

Itin ilga kreminės spalvos virtuvė

1) G formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) 5 varstomų durelių (1 iš jų kampinės), 1 atverčiamų durelių, t.y. įmontuojamos indaplovės durelės, 4 atverčiamos dvigubos durelės (1 durelių dalis įstiklinta su aliuminiais rėmeliais), 10 stalčių, 3 kargo krepšiai 4) stalčiai blum bėgeliais 5) didelė juoda akmens masės plautuvė 6) įmontuojama indaplovė, įmontuojama orkaitė, kaitlentė 7) baro staliukas 8) itin ilga vietuvė