Kreminiai ir tamsiai rudi virtuvės baldai

Tamsiai rudos ir kreminės spalvos virtuvės

Kreminės ir tamsiai rudos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos kreminės ir tamsiai rudos spalvos virtuvės. Šie kreminės ir tamsiai rudos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje kreminės ir tamsiai rudos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros kreminės ir tamsiai rudos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Kremo ir tamsiai rudos spalvos virtuvės baldai mažai virtuvei

1)  I formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) apvali akmens masės plautuvė 4) 4 varstomos durelės (2 iš jų įstiklintos), 3 stalčiai bei 1 kargo krepšys 5) virtuvės baldai mažai virtuvei

Kreminės  ir tamsiai rudos spalvos virtuvės baldai

1)  L formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) virtuvės su spinta 4) 10 varstomų durelių (1 iš jų kampinės durelės), 1 atverčiamos stiklinės durelės su aliuminio rėmeliais, 7 stalčiai bei 1 kargo krepšys