Kreminiai ir rusvi virtuvės baldai

Rusvos ir kreminės spalvos virtuvės

Kreminės ir rusvos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos kreminės ir rusvos spalvos virtuvės. Šie kreminės ir rusvos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje kreminės ir rusvos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros kreminės ir rusvos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Kreminės ir rusvos spalvos virtuvės baldai su spinta

1)  L formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) su spinta 4) 9 varstomos (iš jų 1 įstiklintos), 4 stalčių bei 1 rankšluostinė 5) įmontuojama orkaitė, kaitlentė 6) akmens masės apvali plautuvė 7) atviros lentynos prieskoniams prie gartraukio

Kreminės ir rusvos spalvos virtuvės baldai prie dvejų priešpriešinių sienų

1)  II formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) 7 varstomos, 4 atverčiamos durelės (iš jų 2 įstiklintos) ir 12 stalčių 5) įmontuojama orkaitė, kaitlentė ir gartraukis 6) akmens masės pailga plautuvė