Kakaviniai ir pilki virtuvės baldai

Pilkos ir kakavinės spalvos virtuvės

Kakavinės ir pilkos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos kakavinės ir pilkos spalvos virtuvės. Šie kakavinės ir pilkos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje kakavinės ir pilkos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros kakavinės ir pilkos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Kakaviniai ir pilki virtuvės baldai blizgiu paviršiumi

1)  L formos virtuvės baldai 2) blizgiu paviršiumi 3) vyno butelių lentyna 4) 7 varstomos durelės (2 iš jų įmontuojamo šaldytuvo), 11 atverčiamų durelių (1 iš jų įmontuojamos indaplovės, 3 iš jų įstiklintos) ir 6 stalčiai (2 iš jų gilūs stalčiai) 5) atverčiamos durelės su blum pakalėjais, stalčiai su blum bėgeliais 6) akmens masės plautuvė 7) įmontuojama orkaitė, kaitlentė,  gartraukis, indaplovė, šaldytuvas (virtuvės baldai su įmontuojama buitine technika) 8) rankšluostinė