Juodi virtuvės baldai

Juodos spalvos virtuvės

Juodos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos gamintos juodos spalvos virtuvės. Šie juodos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje juodos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros juodos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Juodos spalvos L formos virtuvės baldai

1) L formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) 5 varstomų durelių (2 iš jų įmontuojamo šaldytuvo), 8 atverčiamos durelės (4 iš jų įstiklintos su aliuminiais rėmeliais), 4 stalčiai, 1 kargo krepšys 4) įmontuojamas šaldytuvas, įmontuojama orkaitė, kaitlentė  5) apvali akmens masės plautuvė

Juodos spalvos I formos virtuvės baldai

1) I formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) 8 varstomos durelės, 2 atverčiamos durelės, 3 stalčiai, 1 kargo krepšys