Juodi ir tamsiai rudi virtuvės baldai

Tamsiai rudos ir juodos spalvos virtuvės

Juodos ir tamsiai rudos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos juodos ir tamsiai rudos spalvos virtuvės. Šie juodos ir tamsiai rudos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje juodos ir tamsiai rudos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros juodos ir tamsiai rudos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Juodos ir tamsiai rudos spalvos virtuvės baldai su baro stalu

1)  U formos virtuvės baldai 2) matiniu ir blizgiu (blizgūs stikliniai durelių fasadai) paviršiumi 3) virtuvės baldai su baro stalu 4) 6 varstomos durelės, 4 atverčiamos durelės (durelės blizgiais paviršiais) ir 9 stalčių bei atviros lentynos su veidrodžiais nugarinėje dalyje 5) įmontuojama orkaitė, kaitlentė 6) akmens masės plautuvė 7) aliuminio spalvos plintusas 8) virtuvės baldai ilgomis įleidžiamomis rankenėlėmis