Geltoni virtuvės baldai

Geltoni virtuvės baldai

Geltonos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos geltonos vienspalvės virtuvės. Šie geltoni virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje geltonos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros geltonos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

  • geltonos virtuves

Geltoni virtuvės baldai atverčiamomis durelėmis

1) L formos geltona virtuvė 2) matiniu paviršiumi 3) su įmontuojama kaitlente, orkaite ir gartraukiu 4) 7 varstomos, 6 atverčiamos (2 aliuminiu rėmu su stiklais) durelės ir 6 stalčiai 5) geltoni virtuvės baldai iki lubų