Bordo virtuvės baldai

Bordo spalvos virtuvės

Bordinės spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos gamintos bordinės spalvos virtuvės. Šie bordinės spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje bordinės spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros bordinės spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Bordinės spalvos virtuvės baldai mažai virtuvei

1) L formos virtuvės baldai. 2) matiniu paviršiumi 3) kampinėmis atviromis lentynomis 4) 2 varstomos, 2 atverčiamomis dvigubomis durelės (viena dalis dvigubų durelių su aliuminio rėmu ir stiklu) ir 1 kargo krepšys 5) įmontuojama orkaitė, kaitlentė