Balti ir tamsiai rudi virtuvės baldai

Tamsiai rudos ir baltos spalvos virtuvės

Baltos ir tamsiai rudos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos baltos ir tamsiai rudos spalvos virtuvės. Šie baltos ir tamsiai rudos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje baltos ir tamsiai rudos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros baltos ir tamsiai rudos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Baltos ir tamsiai rudos spalvos virtuvės baldai su įmontuojama buitine technika

1) L formos virtuvės baldai 2) matiniu ir blizgiu paviršiumi 3) virtuvės baldai su spinta, kurioje įmontuojamas šaldytuvas 4) 8 varstomos durelės (2 iš jų įmontuojamo šaldytuvo), 5 atverčiamos blizgiu paviršiumi durelės, 6 stalčiai, 1 kargo krepšys 5) virtuvės baldai su įmontuojama buitine technika (įmontuojamas šaldytuvas, gartraukis, įmontuojama orkaitė, kaitlentė) 6)  virtuvės baldai su baro staliuku kavai 7) stalčiai blum bėgeliais, atverčiamos durelės blum pakelėjais