Balti ir šviesiai rudi virtuvės baldai

Šviesiai rudos ir baltos spalvos virtuvės

Baltos ir šviesiai rudos spalvos virtuvės baldų gamyba ir projektavimas. VirtuvesBaldai.org puslapyje pateikiamos kelios gamintos baltos ir šviesiai rudos spalvos virtuvės. Šie baltos ir šviesiai rudos spalvos virtuvės baldai yra tik pavyzdžiai, o kiekviena nauja virtuvė yra naujas individualus kūrinys, kuris yra projektuojamas, atsižvelgiant į vietą, kurioje ji stovės ir į kiekvieno kliento individualius pageidavimus.

Kiekvienoje žemiau pateikiamoje baltos ir šviesiai rudos spalvos virtuvės nuotraukoje, spaudžiant rodykles, pamatysite daugiau tam tikros baltos ir šviesiai rudos spalvos virtuvės nuotraukų. Tačiau, kaip minėta, Jūsų virtuvė gali būti visai kitokia nei žemiau pateiktos virtuvės, nes kiekvieni virtuvės baldai yra projektuojami ir gaminami, atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento norus. Žemiau pateiktos virtuvės ar jų tam tikros dalys gali būti kaip idėjos Jūsų norimai virtuvei.

Taip pat apžiūrėkite ir kitų spalvų virtuvės baldus, galbūt, ten rasite tai, ko ieškojote, nes, kaip jau minėta, visos virtuvės yra individualios.

Baltos  ir šviesiai rudos spalvos virtuvės baldai

1)  I formos virtuvės baldai 2) matiniu paviršiumi 3) virtuvės baldai iki pat lubų 4) 6 varstomų durelių, 3 atverčiamų durelių (1 iš jų įmontuojamos indaplovės), 4 stalčiai 5) apsauga tarp plautuvės ir šaldytuvo 6) apvali akmens masės plautuvė 7) įmontuojama indaplovė, orkaitė, kaitlėntė ir įmontuojamas gartraukis